Sukcesy uczniów

Gratulujemy! 

 

  2019/2020      
nazwa konkursu imię i nazwisko ucznia klasa osiągnięcie opiekun

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 

Wiktor Laszuk VIb wynik bardzo dobry Anna Kaźmierczak

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 

Aleksander Kaczmarzyk VIa wyróżnienie Anna Kaźmierczak

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

 

Dominika Kołodzicka IV wyróżnienie Karolina Dłużniewska

 

Ogólnopolski konkurs na komiks dla uczniów klas 1- 8 "Pożar w kuchni- nie panikuj"
 


Laura Sadowska
 
VIIa II miejsce Izabela Chyb

Diecezjalny Konkurs Biblijny - Czytam Pismo Święte - Ewangelia wg św. Jana


Amelia Przyziółkowska
VIa tytuł laureata Anna Kiełkowska
 

Diecezjalny Konkurs Biblijny - Czytam Pismo Święte - Ewangelia wg św. Jana

Jan Michałowski, Lucyna Melerska, Maciej Gromiński VIIIa VIIIb tytuł laureata Michał Sokulski

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

 

Olga Kalińska

VIIa tytuł finalisty Beata Śniegowska

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

Jan Michałowski

Maciej Piechocki

VIIIb tytuł finalisty Joanna Jóźwiak
Mistrzostwo Powiatu Toruńskiego w piłce siatkowej

Jan Gensikowski, Maciej Gromiński, Paweł Krempe, Maciej Kruczkowski, Maksymilian Kubiak, Jan Michałowski, Maciej Piechocki, Radosław Skrabaczewski, Adrian Sołtys, Jan Streich, Jakub Zając

rocznik

2005

2006

Mistrzostwo Powiatu Toruńskiego w piłce siatkowej Agnieszka Nowak
XIX Międzyszkolny Konkurs Plastyczny 2019 Witraż Bożonarodzeniowy Zuzanna Pacześna Vc I miejsce Jolanta Muzioł
Mieszkam w ciekawym miejscu - mój powiat widzę tak... Zofia Krok VIIa II miejsce Jolanta Muzioł

Międzyszkolny  Konkurs Literacki na opowiadanie z motywem detektywistycznym pt. „Zaginiony klucz”

Maciej Gromiński VIIIb III miejsce Anna Frymarkiewicz
V kujawsko - pomorskie podróże historyczne - konkurs plastyczny dla szkół Miasta Torunia i powiatu toruńskiego

Oliwia Grabarczyk

Laura Sadowska

Michalina Rosińska

Vb

VIIa

VIIb

wyróżnienie Jolanta Muzioł
Konkurs przedmiotowy z biologii

Jan Michałowski

Maciej Piechocki

VIIIb zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego Joanna Jóźwiak
Konkurs przedmiotowy z biologii Olga Kalińska VIIa zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego Beata Śniegowska
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w piłce nożnej Paweł Krempeć (br), Maciej Piechocki, Adrian Pietrusiewicz, Jan Michał owski, Jan Gensikowski, Antoni Piotrowski, Filip Cewe, Sławomir Szablewski, Maksymilian Kubiak, Jan Streich roczniki 2005, 2006 Wywalczenie srebrnych medali Mistrzostw Powiatu Toruńskiego w piłce nożnej

 Radosław Masłowski

Gminne rozgrywki w piłkę nożną Krempeć Paweł (br), Piechocki Maciej, Pietrusiewicz Adrian, Michałowski Jan, Gensikowski Jan, Piotrowski Antoni, Cewe Filip, Kubiak Maksymilian, Sołtys Adrian roczniki 2005, 2006 Zwycięstwo w rozgrywkach gminnych w piłkę nożną

Radosław Masłowski

Gminne rozgrywki w piłkę nożną Januszewski Mateusz (br), Kaczmarzyk Aleksander, Hinc Mateusz, Laszuk Wiktor, Kadukowski Norbert, Szulc Michał, Rosiński Gabriel, Ratke Paweł, Kubiak Aleks, Lewandowski Ksawery (rocznik 2007 i młodsi) Zwycięstwo w rozgrywkach gminnych w piłkę nożną

Radosław Masłowski

  2018/2019      
nazwa konkursu imię i nazwisko ucznia klasa osiągnięcie

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"


Kołodzicka Dominika
Rembecka Julia


 
III wyróżnienie Karwena Pawlak
 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"


Czaplicki Jakub
Jóskowski Adam
IVa wyróżnienie Krystyna Gęsicka
 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Aleksander Kaczmarzyk

Wiktor Laszuk

Va

Vb

wyróżnienie Anna Kaźmierczak
 

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"


Julia Lewandowska

VIII wyróżnienie Teresa Juda
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce w szachach Wiktor Laszuk Vb I miejsce Michał Sokulski
Międzyszkolny konkurs recytatorski - 125 rocznica urodzin Juliana Tuwima Julia Lewandowska VIII I miejsce Anna Frymarkiewicz

Międzyszkolny konkurs recytatorski - 125 rocznica urodzin Juliana Tuwima

Ignacy Czyża Ia II miejsce Agnieszka Kiełbasiewicz
Międzyszkolny konkurs recytatorski - 125 rocznica urodzin Juliana Tuwima Lidia Makowska IVb II miejsce Joanna Chojnacka

XIII edycja Regionalnego Konkursu Wiedzy o PCK i Zdrowiu Człowieka.

Od 100 lat - wszędzie dla wszystkich

Julia Lewandowska, Jan Michałowski, Maksymilian Kubiak

VIII

VII

VII

tytuł laureata Joanna Jóźwiak

MISTRZOSTWA POWIATU TORUŃSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
 

Igor Kamiński

Filip Cewe

Aleksander Kaczmarzyk

  Wiktor Laszuk

Dawid Adamski

Arkadiusz Gołaś

Maciej Piechocki

VIA

VIA

VA

VB

VIB

VB

VII

BRĄZOWY MEDAL

Agnieszka Nowak

Radosław Masłowski

Gminne rozgrywki o awans na Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w biegach przełajowych Antonina Pudełek, Natalia Janczuk, Maja Wojnarowska, Wiktoria Górska, Aleksandra Czerwińska, Amelia Rusinek, Natalia Laszuk, Michał Szulc, Bartosz Michałkiewicz, Ksawery Lewandowski, Norbert Kadukowski, Gabriel Rosiński, Paweł Ratke, Michalina Rosińska, Aleksandra Zakrocka, Julia Kruszewska, Lena Walerych, Amelia Przyziółkowska, Igor Kamiński, Filip Cewe, Aleksander Kaczmarzyk, Wiktor Laszuk, Dawid Adamski, Arkadiusz Gołaś IV - VI Wywalczenie awansu na mistrzostwa powiatowe

Agnieszka Nowak

Radosław Masłowski

Wojewódzki konkurs - Humanista roku

Franciszek Krajewski

Łukasz Królikowski

VIII zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego

Izabela Chyb

Anna Frymarkiewicz

Wojewódzki Przegląd Artystyczny - Szkolna Scena Piosenki i Poezji Lena Kąklewska Jagoda Nowakowska III wyróżnienie Karwena Pawlak

Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego i Plastyki "Osobowość z kraju obszaru niemieckojęzycznego"

Alicja Gmitrzuk VII laureat konkursu Joanna Prażniewska

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii

Julia Lewandowska

VIII tytuł finalisty Joanna Jóźwiak
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Walentynkowe pisanie 2019. Miłość niejedno ma imię" Marcel Wiśniewski VA I miejsce Agnieszka Anyszka
Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie wędrówki po świecie wartości - Miłość niejedno ma imię...”

 

Julia Lewandowska
 

VIII I miejsce Anna Frymarkiewicz
Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie wędrówki po świecie wartości - Miłość niejedno ma imię...” Nina Kalińska IVA II miejsce Joanna Chojnacka
Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poetyckie wędrówki po świecie wartości - Miłość niejedno ma imię...” Olga Kalińska VIA III miejsce Agnieszka Anyszka
Międzyszkolny konkurs biologiczny „Tajemnice ciała człowieka”

Julia Lewandowska Łukasz Królikowski

VIII

VIII

I miejsce

II miejsce

Joanna Jóźwiak
Gminne rozgrywki w piłkę nożną halową Maciej Piechocki

Bartosz Michałkiewicz Aleksander Kaczmarzyk Mateusz Januszewski Mateusz Hinc Igor Kamiński Filip Cewe Szymon Szwec Patryk Domański

VII

Va

VII

Vb

Vb

VIa

VIa

VIa

VIa

awans na Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego Radosław Masłowski

XXIV Ogólnopolski Konkurs Historyczny majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę".  

Gustaw Garstecki VIII zakwalifikowanie do etapu rejonowego Izabela Chyb
Diecezjalny Konkurs Biblijny

Laura Sadowska

Magdalena Glinkowska

Olga Kalińska

Maciej Kruczkowski

Lucyna Melerska

Jan Michałowski

Jan Gensikowski

VIa

VIa

VIa

 

VII

VII

VII

VII

 

zakwalifikowanie do etapu rejonowego Michał Sokulski

SZKOLNY KONKURS

„DeineWeihnachtskarte”

Twoja Kartka Bożonarodzeniowa

Aleksandra Czerwińska

Julia Rembecka

Alicja Gmitrzuk

Julia Habrych

IVb

 

III

 

VII

VII

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

III miejsce

Joanna Prażniewska
Międzyszkolny konkurs kolęd - "Zaśpiewajmy..." Izabela Gawlikowska, Kinga Krajewska I a II miejsce Agnieszka Kiełbasiewicz
Międzyszkolny konkurs kolęd - "Zaśpiewajmy..."  

Jagoda  Nowakowska  Julia Rembecka Lena Warchocka Alicja Tarnowska

III

I miejsce

I miejsce

II miejsce

II miejsce

Karwena Pawlak
Gminny konkurs "Bożonarodzeniowa szopka" Antonina Patyk I a I miejsce Agnieszka Kiełbasiewicz
Gminny konkurs "Bożonarodzeniowa szopka" Mikołaj Wierzbowski VII I miejsce  
Gminny konkurs "Bozonarodzeniowa szopka" Julia Muszyńska VIb II miejsce  
Międzyszkolny konkurs fotograficzny „Piękna nasza Polska cała”  

Wiktoria Szablewska   Gustaw Garstecki Amelia Rygielska Tymoteusz Wyrzykowski Pola   Kąklewska   Julia   Rembecka

VIII

VIII

VI A

II

III

III

II miesjce

III miejsce

I miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Szkolny konkurs plastyczny „Misie, misiaki, pluszaki”

Dominika Sobczyńska Dominika Kołodzicka  Julia  Rembecka

III

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Karwena Pawlak
konkurs przedmiotowy z biologii Julia Lewandowska

VIII

zakwalifikowanie do etapu wojewódzkiego, nauczyciel przygotowujący: Joanna Jóźwiak
Międzyszkolny konkurs historyczny "Droga Polski do Niepodległej" Łukasz Królikowski VIII II miejsce Izabela Chyb
Międzyszkolny konkurs historyczny "Droga Polski do Niepodległej" Gustaw Garstecki VIII III miejsce Izabela Chyb
konkurs przedmiotowy z biologii Julia Lewandowska VIII zakwalifikowanie do etapu rejonowego Joanna Jóźwiak
konkurs przedmiotowy z geografii Maciej Kruczkowski VII zakwalifikowanie do etapu rejonowego Joanna Jóźwiak
konkurs przedmiotowy z matematyki Aleksandra Iwińska VIII zakwalifikowanie do etapu rejonowego Teresa Juda
konkurs przedmiotowy z matematyki

Julia Lewandowska

 

VIII zakwalifikowanie do etapu rejonowego Teresa Juda
IV kujawsko-pomorskie podróże historyczne - konkurs plastyczny dla szkół Miasta Torunia i powiatu toruńskiego - "Wiejska zagroda" Laura Sadowska VIa II miejsce Jolanta Muzioł

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce
    ul, Toruńska 64
    87-103 Toruń
  • (56) 678-10-67
    508-391-887

Galeria zdjęć