Wychowawca - mgr Joanna Jóźwiak
Samorząd klasowy
Przewodnicząca: Julia Muszyńska
Z-ca przewodniczącej: Kacper Wojnarowski
Skarbnik: Wojciech Gronowski
Sukcesy uczniów
Szkolny Konkurs "Omnibus"
Wojciech Gronowski zajął I miejsce
Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
Dawid Adamski zajął III miejsce
Gminne rozgrywki o awans na Mistrzostwa Powiatu Toruńskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych
Michalina Rosińska zajęła I miejsce, a drużyna naszej szkoły awansowała do mistrzostw powiatowych
Szkolny quiz wiedzy o zwierzętach
Kacper Wojnarowski zajął I miejsce
Gminny konkurs "Szopka Bożonarodzeniowa"
Julia Muszyńska zajęła II miejsce
Turniej szachowy
Faustyna Krzemińska zakwalifikowała się do finału mistrzostw szachowych szkół podstawowych
II Przełajowy Bieg Niepodległości
Michalina Rosińska - I miejsce
Dominik Kuśnierkiewicz - I miejsce
Faustyna Krzemińska - III miejsce
Najpilniejszy, najaktywniejszy i najbardziej kulturalny uczeń
miesiąc | najpilniejszy uczeń | najaktywniejszy uczeń | najbardziej kulturalny uczeń |
październik |
Wojciech Gronowski |
Julia |
Julia |
listopad | Radosław Skrabaczewski | Kacper Wojnarowski | Filip Lewandowski |
grudzień | Wojciech Gronowski | Julia Muszyńska |
Dawid Adamski |
styczeń/ luty | Wojciech Gronowski | Julia Widlińska |
Julia Muszyńska |
marzec | Radosław Skrabaczewski | Faustyna Krzemińska |
Dawid Adamski |
kwiecień/ |
Julia Widlińska |
Michalina Rosińska |
Filip Lewandowski |
Z życia klasy VIb...
19 czerwca 2019r. - uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
17 - 18 czerwca 2019r. - wycieczka do Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym
w ramach programu Uni-misja
14 czerwca 2019r. - Święto Szkoły
13 czerwca 2019r. - ostatnia "lekcja" w roku szkolnym
12 czerwca 2019r. - apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2018/2019, podziękowanie dla szkolnego koła wolontariuszy
16 maja 2019r. - udział w konkursie pieśni patriotycznych "Do hymnu"
15 maja 2019r.- podsumowanie szkolnego konkursu humanistycznego
"Wędrówka po świecie sztuki"
8 maja 2019r. - Wyjazd do Olenderskiego Parku Etnograficznego w Wielkiej Nieszawce
7 maja 2019r. - Wycieczka klasowa do Poznania
27 kwietnia 2019r. - Zajęcia w ramach projektu Naturalne i syntetyczne
12-13 kwietnia 2019r. - Noc w szkole
5 kwietnia 2019r. - Otwarcie Zielonej klasy
25 marca 2019r. - Dzień Św. Patryka
21 marca 2019r. - Pierwszy Dzień Wiosny
9 marca 2019r. - wyjazd w ramach projektu Naturalne i syntetyczne
8 marca 2019r. - klasowy Dzień Kobiet - chłopcy przygotowali dla dziewcząt upominki - kwiaty i czekoladki
6 marca 2019r. - lekcja historii z udziałem prababci Kacpra Wojnarowskiego - P. Urszuli Wejny
6 marca 2019r. - debata na temat bezpieczeństwa w sieci
28 lutego 2019r. - Tłusty Czwartek w naszej klasie - zjedliśmy pączki ufundowane przez Państwa Skrabaczewskich - rodziców Radka oraz przez Radę Rodziców
14 lutego 2019r. - z okazji Walentynek Julia Muszyńska i Wojtek Gronowski przygotowali słodkie upominki dla całej klasy, a Faustyna Krzemińska recytowała wiersz na szkolnym walentynkowym spotkaniu poetyckim
13 lutego 2019r. - szkolny Quiz wiedzy o zwierzętach
30 stycznia 2019r. - wyjazd do Multikina w Bydgoszczy na film pt. "Chłopiec z burzy"
11 stycznia 2019r. - Uczniowie wystąpili podczas szkolnego finału WOŚP
4 stycznia 2019r. - Występ podczas rodzinnego kolędowania
21 grudnia 2018r. - Wigilia klasowa
20 grudnia 2018r. - udział w Jasełkach szkolnych
17 grudnia i 19 grudnia 2018r. - występ dla klas Ib i Ia z okazji Pasowania na czytelnika
7 grudnia 2018r. - Wyjazd do Torunia - lekcja muzealna w Muzeum Okręgowym w Ratuszu, seans "Wirująca Ziemia" w Planetarium, zwiedzanie Geodium
5 grudnia 2018r. - Mikołajkowy wyjazd na basen
29 listopada 2018r. - Wyjazd do Auli UMK w Toruniu na lekcję kinową i pokaz filmu "Ania z Zielonego Wzgórza"
17 listopada 2018r. - Udział w zajęciach na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum UMK
16 listopada 2018r. - Udział w II Przełajowym Biegu Niepodległości
15 listopada 2018r. - Udział w turnieju szachowym
9 listopada 2018r. - Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości
31 października 2018r. - Dzień bez agresji
12 października 2018r. - Dzień Edukacji Narodowej
1 października 2018r. - klasowy Dzień Chłopaka
21 września 2018r. - udział w akcji Sprzątanie świata
12 września 2018r. - spotkanie z Cezarym Łączkowskim- mistrzem świata w kolarstwie
3 września 2018r. - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego